Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Czekamy na zdjęcia Waszych projektów realizowanych w programach ramowych

  • Opublikowano: 20 lutego 2018
  • Autor: redakcja

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia. Sukcesy polskich beneficjentów programów unijnych są naszymi sukcesami. Zwracamy się z prośbą o udostępnienie nam zdjęć przedstawiających projekty realizowane ze środków z programów ramowych: Horyzontu 2020 oraz wcześniejszych. Najlepsze zdjęcia (wraz z informacją o autorze zdjęcia oraz projektu) wykorzystamy w komunikacji i materiałach promocyjnych Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE. Naszym celem jest zachęcenie Polaków do sięgania po środki z programów ramowych UE poprzez pokazanie sukcesów beneficjentów grantów.

Zapraszamy do przesyłania zdjęć, grafik, ilustracji w rozdzielczości nadającej się do druku, w plikach o rozszerzeniu *jpg, *tiff lub *eps wraz z krótkim opisem na adres: promocja@kpk.gov.pl.

Osobę udostępniającą zdjęcie prosimy o oświadczenie w treści maila, że posiada do niego prawa autorskie oraz wyraża zgodę na umieszczenie zdjęcia w materiałach KPK PB UE.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.