Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konferencja „Kształtowanie potencjału rynku dla Przemysłu 4.0” w ramach European Industry Week

  • Opublikowano: 8 lutego 2018
  • Autor: redakcja

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zaprasza na konferencję pt. „Kształtowanie potencjału rynku dla Przemysłu 4.0”. Wydarzenie odbędzie się 21 lutego 2018 r. w gmachu Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju w Sali im. Grażyny Gęsickiej w godzinach 11.00 – 16.00. Konferencja jest częścią cyklu wydarzeń organizowanych w całej Europie w ramach European Industry Week.

Jesteśmy świadkami czwartej rewolucji przemysłowej. Jakie będą jej skutki, dlaczego powinniśmy się w nią włączyć, w jaki sposób polski przemysł może wykorzystać zachodzące transformacje?

Podczas konferencji podsumowane zostaną dotychczasowe działania Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii dotyczące tworzenia rozwiązań oraz kompetencji na potrzeby cyfrowej transformacji polskiego przemysłu.

W trakcie wydarzenia poznają Państwo także dalsze plany ministerstwa w tym obszarze. Zaprezentowane zostaną  inicjatywy dotyczące utworzenia: Platformy Przemysłu Przyszłości, Centrów Kompetencji, a także projektów, które służą przygotowaniu kadr oraz narzędzi na potrzeby działań tych podmiotów.

Rejestracja jest otwarta do 15 lutegoformularz rejestracji.

Agenda do pobrania

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.