Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zaproszenie na konferencję „Successful R+I in Europe: 9th European Networking Event”

  • Opublikowano: 21 grudnia 2017
  • Autor: redakcja

Dziewiąta edycja konferencji „Successful R&I in Europe” będzie poświęcona poszukiwaniu partnerów do projektów badawczych w ramach programu Horyzont 2020. Odbędzie się 15 i 16 marca 2018 r. w Düsseldorfie. Wydarzenie organizują: Ministerstwo Kultury i Nauki Kraju Związkowego Nadrenii Północnej i Westfalii oraz sieć Enterprise Europe Network, przy wsparciu Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej w Polsce.

Badacze, którzy chcą zaprezentować swój projekt podczas warsztatów tematycznych mogą wziąć udział w tzw. Call for Presentations (termin zgłaszania prezentacji: 20 lutego 2018). Osoby, których propozycje zostaną wybrane do zaprezentowania, będą miały zapewniony bezpłatny udział w konferencji.

Opłata dla pozostałych uczestników będzie wynosić 120 euro za 2 dni lub 95 euro za jeden dzień. Opłata zawiera transfer z lotniska w Düsseldorfie do hotelu, w którym będzie się odbywać konferencja, wspólną kolację oraz udział w wycieczce „Düsseldorf by night”. Bezpłatny udział dla prelegentów w sesjach od 1 do 5.

Sesje tematyczne koncentrować się będą wokół sześciu głównych dziedzin: teleinformatyki, nanotechnologii/materiałów, energii, zrównoważonej gospodarki, nauk o życiu oraz transportu.

Na sesjach głównych będą prezentowane udane projekty i już zakończone, jak również te, których autorzy poszukują partnerów do konsorcjów. Uczestnicy dowiedzą się, z jakich usług mogą skorzystać przy tworzeniu i składaniu projektów.

AGENDA  i inne informacje.

Termin rejestracji: do 7 marca 2018 r.

Natomiast tym, którym nie uda się wybrać na spotkanie osobiście, proponujmy formę autoprezentacji jaką jest profil – będzie on udostępniany uczestnikom spotkania.

W załączniku wzór takiego Profilu (wraz z przykładami). Wypełniony plik należy przesłać na adres: Aleksandra.Ihnatowicz@kpk.gov.pl.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.