Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Praga będzie gościć konferencję Nuclear Days 2018

W dniach 10-12 kwietnia 2018 w Pradze odbędzie się konferencja Nuclear Days 2018. Wydarzenie organizowane jest tym razem wspólnie z dorocznym forum NUGENIA 2018, i będzie koncentrować się na perspektywach przemysłowych w dziedzinie energii jądrowej, przekrojowych kwestiach badań i rozwoju oraz identyfikacji nowych pomysłów na projekty w celu wzmocnienia innowacji i spójności działań w zakresie energii jądrowej.

Udział trzech platform SNETP, EERA i JPNM zapewni możliwość określenia przyszłych wyzwań dla całego przemysłu nuklearnego oraz określenia wspólnych tematów będących przedmiotem zainteresowania innych europejskich i międzynarodowych agend, zajmujących się R & D w dziedzinie rozszczepienia jądrowego.

Wydarzenie będzie także okazją do podzielenia się wnioskami wyciągniętymi z nowo ukończonych i realizowanych projektów, a także da możliwość omówienia nowych pomysłów na projekty, szerokiego rozpowszechnienia i tworzenia sieci.

Dalsze informacje i rejestracja:

http://www.snetp.eu/nuclear-days-2018/

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.