Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

ICT Proposers’ Day 2017 już za nami

ICT Proposers’ Day 2017 to kolejna odsłona organizowanej przez Komisję Europejską konferencji na otwarcie nowych konkursów obszaru ICT (WP 2018-20). ICT Proposers’ Day to bardzo istotne wydarzenie w kalendarzu tych wszystkich, którzy są zainteresowani udziałem w Horyzoncie 2020. Tegoroczna konferencja miała miejsce w Budapeszcie w dniach 9-10 listopada 2017 r.

Do udziału w wydarzeniu zgłosiło się ponad 3000 osób. Poza sesjami tematycznymi odbywały się liczne warsztaty i sesje informacyjne np. organizowane przez projekt Ideal-ist spotkania z przedstawicielami PPP, warsztaty o grantach kaskadowych czy też panel z ewaluatorami o pisaniu wniosku.

Tradycją stały się już spotkania networkingowe Face2Face organizowane przez Ideal-ist i sieć EEN. Zeszłoroczny rekord ilości bilateralnych spotkań został pobity – w tym roku odbyło się ich prawie 6000! 1013 uczestników spotkań brokerskich wzięło udział w 5611 rozmowach.

Po zakończeniu konferencji strona wydarzenia staje się repozytorium przydatnych materiałów wszystkie prezentacje przedstawicieli Komisji, prezentacje pomysłów projektowych i zainteresowanych współpracą instytucji są dostępne na stronie: https://ec.europa.eu/digital-single-market/events/cf/ict-proposers-day-2017/programme.cfm (prezentacje podlinkowane są do poszczególnych sesji tematycznych).

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.