Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium o konkursach na lata 2018-2010 w obszarze NMBP

  • Opublikowano: 23 października 2017
  • Autor: redakcja

Zespół projektu NMP TeAm serdecznie zaprasza 31 października o godz. 14:00 na webinarium dla wnioskodawców planujących aplikowanie do konkursów w ramach obszaru  Nanotechnologie, zaawansowane materiały, zaawansowane systemy produkcji i przetwarzania, biotechnologia.  Webinarium dotyczyć będzie Programu Pracy NMBP na kolejne 3 lata PR Horyzont 2020.

Udział w webinarium jest bezpłatny. W celu rejestracji należy wypełnić formularz rejestracyjny przed dniem 27 października.

Istnieje również możliwość zadawania pytań na formularzu rejestracyjnym do dnia 25 października br. Zostaną one przekazane do oficera projektowego, który podczas spotkania będzie udzielał na nie odpowiedzi.

Wstępny Program Pracy dla obszaru NMBP na lata 2018-2020 został już opublikowany i zalecamy przeczytanie go i skorzystanie z okazji, aby zgłosić wątpliwości lub poprosić o dodatkowe informacje bezpośrednio z Komisji Europejskiej.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.