Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Nowa kampania wideo dla koordynatorów projektów – wygraj wyjazd do Tuluzy

  • Opublikowano: 19 października 2017
  • Autor: redakcja

Projekty dotyczące badań i innowacji wspierane przez UE za pośrednictwem programu Horyzont 2020 i poprzednich programów ramowych mają rzeczywisty wpływ na życie obywateli Europy i całego społeczeństwa. Projekty często zawierają ciekawe historie, ale dotarcie z nimi do szerokiej publiczności nie jest łatwe.

Dlatego Komisja Europejska rozpoczyna kampanię wideo dla koordynatorów projektów (H2020 i 7PR), która przyczyni się do stworzenia portfolio dobrych filmów pokazujących wpływ badań i innowacji finansowanych przez UE na nasze codzienne życie.

Do udziału w kampanii można zgłaszać max. 3-minutowe filmy wyjaśniające prostym językiem, zrozumiałym dla ogółu odbiorców wpływ badań na życie codzienne obywateli.

Wideo musi zostać przesłane za pośrednictwem YouTube po 1 października 2017 r. – wszystkie filmy przesłane przed tą datą nie zostaną zakwalifikowane do tej kampanii. Film będzie promowany i udostępniany na kanałach społecznościowych projektów finansowanych przez Unię Europejską w ramach programu Research & Innovation. Wygra film, który będzie miał najwięcej „lajków” na playliście YouTube w dniu 30 marca 2018 r. o godz. 17:00.

Nagrodą dla koordynatora projektu, którego film będzie najchętniej „lajkowany” będzie zaproszenie na konferencję ESOF w Tuluzie w lipcu 2018 r. Organizatorzy zapewniają zwycięzcy bezpłatną podróż i zakwaterowanie.

Szczegółowe informacje, a także krótki przewodnik jak zgłosić film można znaleźć tutaj.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.