Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konkurs POTENCJOmetr na studencki projekt naukowy o największym potencjale wdrożeniowym

  • Opublikowano: 13 października 2017
  • Autor: redakcja

Trwa rejestracja do ogólnopolskiego konkursu POTENCJOmetr, którego celem jest wyłonienie zespołu realizującego interdyscyplinarny projekt naukowy o największym potencjale aplikacyjnym. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26 października 2017 r.

Konkurs skierowany jest do zespołów studenckich działających w ramach kół naukowych na polskich uczelniach wyższych.  W ramach przedsięwzięcia wyłonionych zostanie 10 finałowych zespołów, które wezmą udział w szkoleniach z prezentowania projektów oraz design thinking (4-5 listopada 2017 r. w Warszawie). Finaliści zaprezentują swoje projekty podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się 18 listopada 2017 r. na Politechnice Warszawskiej.

 Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 19.000 zł, w tym nagroda główna – 5-dniowa wizyta studyjna w Izraelu.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, w tym harmonogram oraz Regulamin konkursu znajdują się na stronie www.potencjometr.org

Konkurs realizowany jest przez Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej „KLATRAT”, we współpracy z Politechniką Warszawską, Uniwersytetem Warszawskim oraz Ambasadą Izraela w Warszawie.

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.