Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dzień Nevady w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

  • Opublikowano: 9 października 2017
  • Autor: redakcja

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego zaprasza 16 października 2017 r. na Dzień Nevady w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wydarzenie jest organizowane w ramach oficjalnej wizyty w Polsce pana Briana Sandovala, Gubernatora Nevady (USA).

W ramach Dnia Nevady odbędą się panele dyskusyjne oraz spotkania z udziałem członków amerykańskiej misji naukowo-gospodarczej oraz przedstawicieli firm działających na terenie województwa mazowieckiego. Planowane jest przeprowadzenie odrębnych sesji dyskusyjnych poświęconych zagadnieniom:

  • działalności akademicko-badawczej,
  • wspierania akademickich start-upów,
  • technologii wodnych i systemów zarządzania wodą,
  • systemów autonomicznych, dronów i e-mobilności,
  • gier elektronicznych i e-sportu.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 16 października br. w siedzibie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, w budynku G, w Al. Niepodległości 162, i rozpocznie się o godzinie 10.00.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu, a w szczególności przedstawicieli firm, prosimy o wypełnienie załączonego formularza rejestracyjnego i przesłanie w terminie do dnia 11 października 2017 r. w formie elektronicznej na adres: innowacyjni@mazovia.pl lub pocztą na adres: Departament Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, al. Solidarności 61, 02-402 Warszawa.

Dzień Nevady – formularz rejestracyjny

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.