Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty dla MŚP w ramach projektu SuperBIO z obszaru biogospodarki

  • Opublikowano: 5 października 2017
  • Autor: redakcja

Polska Platforma Technologiczna Biogospodarki serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach pt. „Biopolymers and biomaterials for packaging and goods” , które odbędą się w Łodzi w dniu 12 października 2017 r. Warsztaty organizowane są w ramach projektu H2020-INNOSUP-2015-1: SuperBIO (SUpport and PartnERship for the development of multiple sustainable and market ready value chains in the BIObased economy), którego Polska Platforma Technologiczna Biogospodarki jest partnerem.

Miejsce warsztatów: Politechnika Łódzka, Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE, budynek A16; Aula), ul. Żwirki 36, Łódź

W pierwszej części warsztatów zostaną zaprezentowane informacje o projekcie SuperBIO  i możliwościach uzyskania przez małe i średnie przedsiębiorstwa wsparcia finansowego w ramach projektu.

Druga część warsztatów będzie poświęcona zagadnieniom merytorycznym związanym z wykorzystaniem biomateriałów i biopolimerów w praktyce produkcyjnej.

W trakcie trwania warsztatów będzie możliwość bezpośrednich spotkań z przedstawicielami jednostek wchodzących w skład konsorcjum z Belgii, Niemiec i Polski, co umożliwi uzyskanie dodatkowych informacji i rozwianie wątpliwości związanych z aplikowaniem o dofinansowanie w ramach projektu SuperBIO.

Warsztaty będą odbywały się w języku polskim i angielskim – zapewniamy tłumaczy .

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zgłaszanie udziału w warsztatach odbywa się elektronicznie.

Wstępny program warsztatów, a także informacje dotyczące realizacji projektu:

Preliminary agenda-v27.09.2017

SuperBIO-info-PL

Workshop-Biopolimers and biomaterials for packaging and goods

Osoby do kontaktu w sprawie projektu i warsztatów:
dr inż. Katarzyna Struszczyk-Świta, email: katarzyna.struszczyk@p.lodz.pl
mgr inż. Ewa Gromek, email: ewa.gromek@p.lodz.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.