Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski walczy o „Innovation Radar Prize”. Zagłosuj!

  • Opublikowano: 3 października 2017
  • Autor: redakcja

Co roku Komisja Europejska organizuje prestiżową akcję Innovation Radar Prize”, która ma na celu wyłonienie i promocję najbardziej obiecujących innowacji realizowanych w Unii Europejskiej, finansowanych ze środków unijnych.

W tym roku Uniwersytet Warmińsko-Mazurski znalazł się w pierwszej dziesiątce nominowanych z Europy (w kategorii Excellent Science), w związku z projektem CONQUER realizowanym na Wydziale Matematyki i Informatyki w europejskim konsorcjum. Projekt ten dotyczy nowatorskiej metody kontrastowania w Tomografii Magnetycznego Rezonansu Jądrowego (przedmiotem innowacji jest  pakiet oprogramowania pozwalający symulować efekty kontrastowania). Projekt realizowany jest w ramach programu Horyzont 2020.

Spośród dziesięciu  kandydatów zostanie wyłonionych czterech, którzy będą konkurować ze sobą dalej. Ta czwórka zostanie wybrana na podstawie otwartego dla wszystkich głosowania.

Jeśli chcieliby Państwo zapoznać się z listą innowacji i poprzeć UWM należy postąpić następująco:

1. Wejść na stronę
https://ec.europa.eu/futurium/en/innovation-radar-prize/excellent-science
znajdą tam Państwo listę dziesięciu kandydatów z opisami ich innowacji

2. Wśród tej dziesiątki jest UWM. Należy kliknąć na napis University of Warmia and Mazury, znajdą się wtedy Państwo na stronie:
https://ec.europa.eu/futurium/en/excellent-science/university-warmia-and-mazury-olsztyn

3. Nacisnąć żółty przycisk VOTE

Można oczywiście od razu wejść na stronę podaną w punkcie 2.

Formalnie głosować można do 15 października br., ale projekty, które zbiorą mniej głosów w pierwszych dniach będą budzić mniejsze zainteresowanie w następnych.

Zagłosuj: https://ec.europa.eu/futurium/en/excellent-science/university-warmia-and-mazury-olsztyn

UWM serdecznie dziękuje za wszystkie oddane głosy.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.