Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szósty Wolves Summit dla startupów i nowych technologii

Na startupach i młodych firmach technologicznych skupi się nadchodząca szósta edycja międzynarodowej konferencji Wolves Summit, która odbędzie się 10 i 11 października 2017 r. w Warszawie. Wydarzenie, które zrodziło się w Polsce niespełna 3 lata temu jest już uznawane za jedno z najważniejszych spotkań dla startupów, inwestorów i korporacji w Europie. Krajowy Punkt Kontaktowy jest partnerem tego wydarzenia i będzie można na nim spotkać naszych konsultantów.

Młode firmy technologiczne, fundusze inwestycyjne i przedstawiciele korporacji oraz przedsiębiorstw spotkają się, aby nawiązywać nowe partnerstwa biznesowe, poznawać nowe technologie i poszukiwać możliwości inwestycyjnych. Tym razem organizatorzy skupiają się na firmach z Europy Środkowo-Wschodniej.

Stale obserwujemy rozwój młodych firm technologicznych w regionie i widzimy w nich ogromny potencjał. Już w poprzednich edycjach Wolves Summit pojawiały się setki firm z tej części Europy, więc podczas szóstej edycji chcemy dać możliwość rozwoju nie tylko startupom, ale również inwestorom i przedsiębiorstwom, które poszukują innowacji w regionie – tłumaczy Piotr Piasek, współzałożyciel Wolves Summit.

Na konferencji zaplanowano udział aż 200 startupów z regionu CEE, wśród nich znajdą się reprezentanci kilku różnych branż.

Udział w konferencji Wolves Summit 10-11 października 2017 jest darmowy dla wyselekcjonowanej grupy 200 startupów. Wszelkie dodatkowe informacje oraz możliwości partnerstwa dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: www.wolvessummit.com.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.