Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

O wykorzystaniu komórek macierzystych w leczeniu na konferencji z udziałem ekspertów KPK PB UE

  • Opublikowano: 7 września 2017
  • Autor: redakcja

Fundacja Akogo? zaprasza  wszystkich zainteresowanych najnowszymi badaniami oraz zastosowaniem komórek macierzystych w leczeniu pacjentów  do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Komórki macierzyste – badania i leczenie”. Konferencja odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2017 r. w Warszawie, w Hotelu Sheraton.

W ramach wydarzenia odbędzie się bilateralna konferencja „Komórki Macierzyste: Terapeutyczne Perspektywy w Schorzeniach Centralnego Układu Nerwowego”, którą organizuje Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego Polskiej Akademii Nauk. Wśród prelegentów będą eksperci KPK PB UE z obszaru Zdrowie.

Celem konferencji jest pokazanie polskiemu środowisku naukowemu i medycznemu kierunków badań oraz możliwości wykorzystywania komórek macierzystych w skutecznym leczeniu ciężkich chorób neurodegeneracyjnych oraz uszkodzeń układu nerwowego i mózgu. Sympozjum ma być  platformą wymiany doświadczeń pomiędzy naukowcami pracującymi w laboratoriach i lekarzami, którzy ratują ciężko chorych.

Rejestracja na konferencję odbywa się poprzez stronę wydarzenia.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.