Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

„V4 Training” – Szkolenie dla menedżerów badań naukowych w Brukseli

  • Opublikowano: 29 sierpnia 2017
  • Autor: redakcja

Kolejna edycja szkolenia dla menedżerów badań naukowych – „V4 Training for research managers” organizowanego przez Biura państw Grupy Wyszehradzkiej, odbędzie się w dniach 6-8 listopada 2017 r. w Brukseli.  Jest ono przeznaczone dla pracowników instytutów PAN, szkół wyższych, instytutów naukowo-badawczych z Polski działających w obszarze nauk przyrodniczych, którzy mają już doświadczenie w zakresie aplikowania do Horyzontu 2020 i chcieliby rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Kwalifikacja na szkolenie odbywać się będzie na podstawie przesłanego CV oraz listu motywacyjnego (maks. 1 strona) w języku angielskim. Prosimy o przesyłanie dokumentów na adres: polsca@polsca.pan.pl  najpóźniej do dnia 11 września 2017 r. do godz. 16:00.

Językiem szkolenia jest angielski. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, uczestnicy pokrywają koszty podróży do/z Brukseli oraz koszty pobytu w Brukseli.

Wstępny program szkolenia znajduje się na stronie internetowej Biura PolSCA.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.