Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty eafip: Zamówienia na innowacje w budownictwie publicznym

  • Opublikowano: 28 sierpnia 2017
  • Autor: redakcja

Inicjatywa European Assistance for Innovation Procurement (eafip ) zaprasza na warsztaty „Workshop for Innovation Procurement in Public Construction” dotyczące zamówień na innowacje w budownictwie publicznym, które odbędą się 14 listopada 2017 r. w Pradze, w Republice Czeskiej.

Warsztaty są skierowane do urzędników zajmujących się zamówieniami publicznymi (ministerstw, władz regionalnych i samorządowych, agencji, podmiotów użyteczności publicznej itp.).

Celem warsztatów jest pokazanie zalet zamówień na innowacje dotyczących rozwiązań w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych poprzez zamówienia Pre-Commercial Procurement (PCP) i zamówień publicznych na innowacje (Public Procurement  of Innovative – PPI) w Europie, ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa.

Warsztaty będą się składać z:

• Prezentacji / dyskusji na temat możliwości finansowania przez UE dla PCP i PPI (w ramach konkursów w Horyzoncie 2020);
•Przykładów  i wyciągniętych wniosków;
• Dyskusji na temat zestawu narzędzi eafip Toolkit (mających na celu wsparcie procesu przygotowywania zamówień na innowacje).

Warsztaty prowadzone będą w języku angielskim.  Rejestracja jest otwarta do 8 listopada br.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.