Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty poświęcone możliwościom ekspansji inwestycyjnej w Niemczech

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz German Trade & Invest zapraszają na warsztaty poświęcone możliwościom ekspansji inwestycyjnej dla polskich firm w Niemczech. Wydarzenie „Doing Business in Germany: Oportunities through innovation” (Możliwości ekspansji inwestycyjnej do Niemiec), odbędzie się 12 września w siedzibie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu ( Warszawa, ul. Bagatela 12) o godz. 10:00 (rejestracja od 09:30).

Rolę gospodarzy wydarzenia wspólnie pełnić będą prezes PAIH, Tomasz Pisula oraz ambasador Niemiec w Polsce, Rolf Nikel.

Podczas seminarium omówione zostaną kwestie związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w Niemczech, możliwości biznesowe, wsparcie oferowane przez rząd niemiecki dla inwestorów zagranicznych oraz kwestie finansowe i prawne. O finansowaniu w ramach programu unijnego Horyzont 2020 opowiedzą eksperci z Krajowego Punktu Kontaktowego PB UE. Ofertę wsparcia i finansowania ekspansji zagranicznej zaprezentują również eksperci PAIH oraz BGK TFI.

Agenda Doing Business in Germany.

Seminarium zakończy się rozmowami przedstawicieli biznesu z zaproszonymi ekspertami.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona. W pierwszej kolejności do udziału zapraszamy firmy z branż: motoryzacyjnej, chemicznej oraz maszynowej.

Prosimy rejestrować się pod poniższymi linkami:

www3.paiz.gov.pl/konferencje/?expansion_to_Germany
www3.paiz.gov.pl/konferencje/?expansion_to_Germany&lang=en

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.