Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Otwarty konkurs Eurostars-2. NCBR zaprasza na webinarium

  • Opublikowano: 1 sierpnia 2017
  • Autor: redakcja

Do 14 września 2017 r. trwa nabór wniosków międzynarodowych w ósmym konkursie Eurostars-2. Program Eurostars-2 ma na celu wsparcie mikro-, małych lub średnich przedsiębiorców, prowadzących działalność w zakresie badań i rozwoju, poprzez współfinansowanie ich prorynkowych, międzynarodowych projektów badawczych we wszelkich dziedzinach.

Projekty złożone razem z zagranicznym partnerem (lub partnerami) muszą być ukierunkowane rynkowo, czyli przewidywać opracowanie nowego produktu, procesu lub usługi i muszą mieć cywilny cel.

Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo na stronie NCBR.

Ponadto  Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza do udziału w webinarium dotyczącego konkursu pt. „Eurostars – Helping SMEs to innovate”, które jest przygotowane specjalnie dla polskich wnioskodawców.

Webinarium odbędzie się 29.08.2017 r. w godz. 11.00-12.00.

Podczas webinarium zostaną przedstawione międzynarodowe zasady programu Eurostars-2 przez przedstawiciela sekretariatu konkursu w Brukseli oraz polskie zasady dofinansowania projektów przez NCBR. Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim i częściowo w języku polskim.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie:

Link do formularza rejestracyjnego na webinarium.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:

Ewelina Wildner

tel: +48 22 39 07 123

e-mail: ewelina.wildner@ncbr.gov.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.