Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Wygraj tytuł Project Master 2017! Konkurs pod patronatem KPK PB UE

  • Opublikowano: 21 lipca 2017
  • Autor: redakcja

Rozpoczęła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu na najlepszą pracę magisterską, podyplomową oraz doktorską w dziedzinie zarządzania projektami Project Master 2017.

Celem konkursu jest popularyzacja tematyki zarządzania projektami wśród studentów i doktorantów polskich uczelni oraz promocja ich badań i osiągnięć w rozwój tej dziedziny.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, którzy od 1 października 2016 roku do 30 września 2017 roku obronili swoją pracę dyplomową na jednej z polskich uczelni. Praca powinna dotyczyć dziedziny zarządzania projektami.

Każda praca oceniana jest przez kapitułę konkursu złożoną z autorytetów i praktyków zarządzania projektami. Najciekawsze prace są nagradzane i promowane w środowisku naukowym i biznesowym. W konkursie przewidziano nagrody dla autorów i wyróżnienia dla promotorów najlepszych prac.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 15 listopada 2017 roku w Warszawie, podczas seminarium Project Management – Edukacja 2017, wydarzenia towarzyszącego tegorocznej Konferencji IPMA Polska.

Coroczne edycje konkursu są obejmowane patronatami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Organizatorem Konkursu jest International Project Management Association Polska we współpracy z Wydziałem Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie. Termin nadsyłania zgłoszeń i prac dyplomowych mija 7  października 2017 roku.

Więcej informacji na stronie: www.projectmaster.pl.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.