Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

UW aktywnie szuka partnerów do ubiegania się o indywidualny grant MSCA

  • Opublikowano: 20 lipca 2017
  • Autor: redakcja

Uniwersytet Warszawski otwiera się na granty Marii Skłodowskiej-Curie z programu Horyzont 2020 zapraszając indywidualnych naukowców do realizacji badań na różnych wydziałach Uniwersytetu. W tym celu została przygotowana strona  z informacjami o zasadach MSCA, bazą potencjalnych promotorów oraz poradnikiem przygotowania wniosku opracowanym przez europejską sieć punktów kontaktowych do MSCA. Nabór wniosków do tego konkursu trwa do 14 września br.

Zachęcamy uczelnie i instytuty badawcze do aktywnego poszukiwania naukowców do trwających i przyszłych konkursów w ramach programu MSCA. Instytucje, które podejmą taką inicjatywę, prosimy o kontakt z KPK celem jej promocji na poziomie europejskim w ramach projektu Net4Mobility, którego strona z zamieszczonymi ofertami instytucji z różnych krajów europejskich tylko w czerwcu 2017 miała 20 tys. odsłon.

Więcej informacji o MSCA na stronie KPK.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.