Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EaP PLUS poszukuje trenerów w zakresie polityki badań naukowych i innowacji

  • Opublikowano: 3 lipca 2017
  • Autor: redakcja

W ramach projektu EaP PLUS w dniach 7-8 listopada 2017 r. w Atenach odbędzie się seminarium wysokiego szczebla na temat polityki w dziedzinie badań naukowych i innowacji (Research & Innovation Policy).

Celem seminarium jest pogłębienie wiedzy na temat sposobów prowadzenia skutecznej polityki w dziedzinie R&I w krajach Partnerstwa Wschodniego (Eastern Partnership), uaktualnienie krajowych systemów innowacji oraz zwiększenie świadomości na temat europejskich standardów i procesów w niektórych obszarach R&I, w tym tych, które są niezbędne do skutecznego i trwałego uczestnictwa w programie Horyzont 2020.

eapPlus
Uczestnikami seminarium będą eksperci z krajów Partnerstwa Wschodniego z doświadczeniem w kształtowaniu polityki w zakresie badań i innowacji. Podczas seminarium zostaną przedstawione i omówione istotne zagadnienia, takie jak nowości w zakresie praw własności intelektualnej, czy międzynarodowa współpraca w dziedzinie R&I.

Zaproszenie jest skierowane do ekspertów posiadających doświadczenie w następujących tematach:

  •  Innovation measurements
  •  Performance measurement of organizations
  •  Foresight Exercises

Pełna treść zaproszenia do składania ofert na zewnętrznych trenerów w zakresie polityki w dziedzinie badań naukowych i innowacji dostępna jest tutaj.

Aplikacje przyjmowane są drogą elektroniczną:

CeRISS – Centre for Regional and International STI Studies and Support

c/o Serkan Karas (serkan.karas@ceriss.eu)

Aplikacje można składać do 20 lipca br.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.