Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Europejska Noc Naukowców – pochwal się swoim projektem w ramach MSCA

  • Opublikowano: 28 czerwca 2017
  • Autor: redakcja

Jak co roku, w ostatnim tygodniu września, odbędzie się European Researchers’ Night (Europejska Noc Naukowców). Wydarzenie to jest wyjątkową okazją do spotkań z naukowcami, podczas których można dowiedzieć się co tak naprawdę robią oni dla społeczeństwa.

W Brukseli tegoroczna Europejska Noc Naukowców odbędzie się w dniach 26-27 września w Parlamentarium. W związku z tym poszukiwani są byli lub obecni beneficjenci MSCA, którzy chcieliby zaprezentować publiczności w sposób interesujący i zrozumiały dla ogółu swój projekt badawczy.

Organizatorzy oferują pokrycie kosztów podróży i zakwaterowania w Brukseli. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 lipca 2017 r. Więcej informacji znajduje się tutaj.

science  (fot. flickr.com/GoToVan)

Otwarte dla publiczności wydarzenie „Science is wonder-ful” („Nauka jest cudo-wna!”) ma na celu zainteresowanie nauką i badaniami poprzez szereg działań łączących naukę z rozrywką (edutainment).

Tegoroczna brukselska edycja zostanie podzielona na dwie części: First Falling Wall Lab – Marie Skłodowska-Curie (25 września w Domu Historii Europejskiej) i Europejską Noc Naukowców (26 i 27 września w Parlamentarium).

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.