PROGRAMÓW BADAWCZYCH UE

Inicjatywa Leków Innowacyjnych (IMI) we współpracy z głównymi europejskimi firmami diagnostycznymi i Wellcome Trust zaprasza na warsztaty konsultacyjne dotyczące „Diagnostyki ukierunkowanej na zmniejszenie oporności na środki przeciwdrobnoustrojowe (AMR)” (Diagnostics for reducing antimicrobial resistance). Warsztaty odbędą się w Brukseli 19 czerwca 2017 r.

Cele warsztatów:

  • Konsultacje dotyczące nowego potencjalnego zaproszenia w ramach IMI2 do składania wniosków na temat: „Diagnostyka ukierunkowana na zmniejszenie AMR”. Cel nowego tematu to ustalenie ram opartej na wartościach translacji innowacyjnej diagnostyki, na praktyczne sposoby zmniejszenia AMR.
  • Lepsze zrozumienie wyzwań i przeszkód, z jakimi borykają się innowatorzy w diagnostyce przy walidowaniu produktów wczesnej fazy, oraz pokazanie wartości w podstawowej i klinicznej opiece zdrowotnej.
  • Lepsze zrozumienie, jakie dane są potrzebne od organów regulacyjnych, organów oceny technologii medycznych i płatników aby systemy opieki zdrowotnej korzystały (z innowacyjnej diagnostyki AMR).

Oczekuje się, że dyskusje i wnioski z warsztatów doprowadzą do sformułowania nowego tematu do przyszłego konkursu w IMI2.

Chętnych do wzięcia udziału prosimy o zgłoszenie się do 7 czerwca. Rejestracja jest obowiązkowa, otwarta dla wszystkich, liczba miejsc ograniczona.

IMI nie oferuje uczestnikom wsparcia finansowego.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z IMI.workshops@imi.europa.eu.

Informacja, rejestracja oraz program znajdują się na stronie wydarzenia.

Ta wiadomość jest ważna do 2017-06-08


Podziel się tą wiadomością z innymi:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone