Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zapraszamy na jesienne wydarzenia w ramach projektu NMP-TeAm4

NMP TeAm4 od lat koordynuje – za pośrednictwem sieci Krajowych Punktów Kontaktowych – projekty związane z obszarem tematycznym NMBP (Nanonauka, nanotechnologie, materiały, biotechnologie i nowe technologie produkcyjne) w ramach Programu Ramowego Unii Europejskiej Horyzont 2020. Krajowy Punkt Kontaktowy PB UE jest aktywnym uczestnikiem tego projektu.

Podstawowym celem projektu jest podniesienie jakości usług świadczonych przez punkty kontaktowe NMBP. Jednym z działań są narzędzia wsparcia uczestnictwa na poziomie międzynarodowym ułatwiające nawiązanie i rozwijanie partnerstwa.  W ramach projektu organizowane są  webinaria, spotkania brokerskie, obejmujące tematykę wszystkich obszarów NMBP.

Oto lista najbliższych wydarzeń wspieranych przez projekt:

  • 21-23 czerwca 2017, Valetta (Malta) EuroNanoForum 2017
  • 3-4 października 2017,  Bruksela(Belgia) Industrial Innovation Info Days
  • 17 października 2017, Strassburg (Niemcy)  Workshops NMP TeAm4
  • 24-25 października 2017,  Tallin (Estonia) Manufuture 2017

Już dziś zachęcamy do aktywnego udziału w tych wydarzeniach

Więcej informacji już wkrótce na stronie projektu : http://www.nmpteam.eu/services/calendar/

 

NMP TeAm oferuje także narzędzie on-line do poszukiwania partnerów. Jest to rozwinięcie narzędzia oferowanego od kilku lat przez niemiecki punkt kontaktowy (Juelich).

Cechą wyróżniającą to narzędzie jest weryfikacja zgłoszeń. Wiarygodność każdej zamieszczonej oferty współpracy jest sprawdzana przez właściwy dla danego kraju punkt kontaktowy. Narzędzie to jest dostępne na stronie internetowej:

http://www.nmp-partnersearch.eu/

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej formy pomocy. Oferty są składane do konkretnych tematów w konkursach. Wstępna lista tematów konkursów NMP zostanie zaimplementowana zaraz po opublikowaniu jej przez KE, co jest spodziewane pod koniec września na portalu projektu NMP TeAm.

W sekcji Headlines tego portalu są zamieszczane informacje o znaczących inicjatywach związanych z NMP. Jest tam również miejsce na zaprezentowanie istotnych rezultatów projektów międzynarodowych. Realizatorów projektów zapraszamy do zamieszczania swoich osiągnięć.

Zespół NMBP

Małgorzata Kapica

Jarosław Piekarski

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.