Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

IPMA: konkurs na najlepiej zarządzany projekt

  • Opublikowano: 10 maja 2017
  • Autor: redakcja

Stowarzyszenie IPMA Polska zaprasza do wzięcia udziału w konkursie Polish Project Excellence Award 2017. Celem konkursu jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je zespołów i organizacji.

Do konkursu mogą być zgłaszane różnego rodzaju projekty bez względu na ich wielkość, wartość czy czas trwania. Oceniany jest poziom osiągnięcia doskonałości w poszczególnych aspektach zarządzania projektem tj. zarządzanie zespołem i interesariuszami, cele i procesy oraz rezultaty i zasoby. Asesorzy przywiązują duże znaczenie do stosowania dobrych praktyk w zarządzaniu projektem.

Harmonogram konkursu:

• Do 5 czerwca należy wypełnić wniosek aplikacyjny z podstawowymi informacjami o organizacji i projekcie;
• W dniu 10 czerwca odbędzie się bezpłatne webinarium dla aplikantów;
• Do 23 czerwca jest czas na przygotowanie ok. 20-stronicowego raportu aplikacyjnego na specjalnym formularzu IPMA;
• W dniach 18-19 września odbywa się wizyta studyjna 3-osobowego zespołu asesorów u aplikanta.

Więcej informacji o konkursie oraz formularz aplikacyjny znajduje się tutaj.

Stowarzyszenie IPMA Polska jest instytucją non-profit, od 1999 roku polskim oddziałem międzynarodowej instytucji certyfikującej Project Managerów – IPMA. Konkurs na najlepiej zarządzany projekt organizuje od lat. W roku 2016 finalistami konkursu byli: General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o., PORR Polska Infrastructure S.A., Bank Zachodni WBK S.A., Urząd Miejski Wrocławia, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., SPRINT S.A., Atlas Sp. z o.o. W poprzednich latach m.in. Grupa Nowy Styl, Grupa Allegro, PL.2012 czy Orange Polska.
Gala rozdania nagród odbywa się w Warszawie przy okazji jubileuszowej XX Konferencji Zarządzania Projektami.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.