Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Black Sea Horizon zaprasza na Szkołę Letnią do Armenii

  • Opublikowano: 8 maja 2017
  • Autor: redakcja

W dniach 10-11 lipca 2017 r w Erewaniu, w Armenii odbędzie się letnia szkoła „BSH Horizon 2020 Summer School on Social Sciences and Humanities”. Wydarzenie skierowane jest do naukowców prowadzących badania w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych.

Głównym celem Summer School jest wspieranie partnerstwa i tworzenie sieci współpracy między państwami UE i stowarzyszonymi a pozostałymi państwami regionu Morza Czarnego (Armenią, Azerbejdżanem, Gruzją, Mołdową, Turcją, Rosją i Ukrainą) we wspólnym aplikowaniu do konkursów H2020.

Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z nadchodzącymi konkursami , zasadami uczestnictwa oraz z dokumentacją konkursową. Ponadto będą mogli skorzystać z praktycznych warsztatów, podczas których dowiedzą się jak napisać dobry wniosek w ramach programu Societal Challenge 6, SC6-Europa w zmieniającym się świecie.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz zgłoszenie można znaleźć tutaj. Aplikację trzeba wypełnić do 19 maja br.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.