Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Spotkanie brokerskie dla szukających innowacji w obszarze ICT

  • Opublikowano: 28 kwietnia 2017
  • Autor: redakcja

Stowarzyszenie Top 500 Innovators, serdecznie zaprasza na wydarzenie „Top 500 Innovators Affiliate Brokerage Event” dla firm z branż: ICT – szczególnie CYBERBEZPIECZEŃSTWA I INTERNETU RZECZY oraz INTELIGENTNYCH MATERIAŁÓW, które odbędzie się 18 maja 2017 r., w Warszawie.

Wydarzenie jest dedykowane firmom, które są nastawione na rozwój i w tym celu poszukują unikatowych technologii. Spotkanie będzie się składało z kilkunastu krótkich prezentacji, które przedstawią rozwiązania technologiczne bazujące na przełomowych badaniach naukowych – wiele z nich jest na etapie zaawansowanych prototypów lub nawet zostało przetestowanych i są gotowe do wdrożenia.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną możliwości długofalowej współpracy w obszarze poszukiwania rzetelnych i sprawdzonych partnerów badawczo-rozwojowych oraz łączenia nauki z przemysłem, a w ślad za tym rozwoju innowacyjności i gospodarki opartej na wiedzy.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Partnerem wydarzenia jest Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.