PROGRAMÓW BADAWCZYCH UE

Konfederacja Lewiatan zaprasza 24 kwietnia 2017 r. na seminarium informacyjne na temat Instrumentu MŚP, który został uruchomiony w ramach Programu Horyzont 2020, aby wspomóc innowacyjne małe i średnie przedsiębiorstwa w przekształcaniu wypracowanych w laboratoriach rozwiązań w produkty i usługi gotowe do wprowadzenia na rynek.

W zależności od fazy projektu przedsiębiorcy mogą liczyć na dofinansowanie od 50 tys. euro aż do 2,5 mln euro. Co więcej, najlepsze projekty, które pozytywnie przejdą ocenę na poziomie europejskim, ale nie dostaną dofinansowania ze względu na ograniczoną pulę środków, mogą liczyć na wsparcie krajowe.

Spotkanie poprowadzą eksperci z Krajowego Punktu Kontaktowego. Informacji jak najlepiej przygotować aplikację udzieli Państwu osoba, która ocenia wnioski w konkursie Instrument MŚP. Praktycznych wskazówek udzieli Państwu przedstawiciel spółki SOLACE, która otrzymała dofinansowanie w I fazie Instrumentu MŚP, a o krajowym wsparciu opowiedzą eksperci Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Seminarium jest bezpłatne, ale trzeba się zarejestrować. Odbędzie się w Warszawie, w siedzibie Konfederacji Lewiatan.


Podziel się tą wiadomością z innymi:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone