Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Europejska Stolica Innowacji – trzecia edycja konkursu

Trzeci nabór w konkursie Komisji Europejskiej na Europejską Stolicę Innowacji rozpocznie się w marcu 2017 roku. Tytuł ten przypadnie miastom, które w najlepszy sposób promują innowacje, mające na celu poprawę życia mieszkańców.

Konkurs otwarty jest dla wszystkich miast w krajach członkowskich i stowarzyszonych z Programem Ramowym Horyzont 2020, o liczbie mieszkańców przekraczającej 100 tysięcy.

Ze wszystkich zgłoszonych miast, wybrane zostaną trzy. Zwycięzca konkursu, oprócz przyznania tytułowej nagrody, otrzyma nagrodę finansową w kwocie 1 mln euro. Miasta, które zajęły drugie i trzecie miejsce otrzymają nagrodę finansową w wysokości 100 tysięcy euro każde.

Bieżące informacje o konkursie dostępne są na stronie European Capital of Innovation. Więcej informacji na temat założeń konkursu można znaleźć również na Participant Portal.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.