PROGRAMÓW BADAWCZYCH UE

Komisja Europejska uruchomiła nową odsłonę europejskiego portalu EURAXESS. Natomiast nowa wersja krajowej strony EURAXESS Polska zostanie uruchomiona w najbliższych dniach i będzie dostępna pod tym samym adresem, co dotychczas: www.euraxess.pl.

Portal, oprócz nowego wyglądu, zawiera nowe funkcje poszukiwania partnerów do współpracy – w zakładce PARTNERING. Znajdą tam Państwo różne opcje poszukiwania zarówno osób indywidualnych, jak i instytucji naukowych czy firm do współpracy w ramach projektów badawczych i innych inicjatyw w ramach Państwa działalności naukowo-badawczej.

Możliwości te są bezpłatne i dostępne są dla osób mających konto w bazie EURAXESS (instytucjonalne lub jako osoba indywidualna). Osobom, które mają już założone konto, polecamy uzupełnienie/zaktualizowanie informacji, aby móc w pełni korzystać z nowych możliwości bazy oraz, aby Państwa profil w bazie był aktualny i widoczny dla innych osób w Europie poszukujących instytucji i naukowców do współpracy.

W razie pytań, prosimy o kontakt z Moniką Zarembą: tel.: 500 207 842; e-mail: monika.zaremba@kpk.gov.pl

 


Podziel się tą wiadomością z innymi:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone