Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Krajowy dzień informacyjny: „Energia i Budownictwo w programie Horyzont 2020”

Zapraszamy na krajowy dzień informacyjny „Energia i Budownictwo w programie Horyzont 2020”, który odbędzie się 26-27 września 2016 r. w Łodzi. Spotkanie jest współorganizowane przez Regionalny Punkt Kontaktowy w Łodzi, ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o., Centrum Badań i Innowacji PRO-AKADEMIA, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE i Komisję Europejską.

Podczas pierwszego dnia uczestnicy poznają zasady finansowania projektów badawczych, a także przekonają się dlaczego warto brać w nich udział, jak znaleźć partnerów i jak napisać dobry wniosek.  Swoim doświadczeniem podzielą się eksperci i osoby, które otrzymały finansowanie na realizację projektu.

Drugiego dnia uczestnicy, z pomocą ekspertów, określą swoje potrzeby i wybiorą odpowiadające im tematycznie konkursy.

Do udziału zaproszeni są przedstawiciele zarówno jednostek badawczych, uczelni oraz przedsiębiorcy.

Spotkanie jest bezpłatne. Zgłoszenia (imię i nazwisko, nazwa instytucji oraz zajmowane stanowisko) prosimy przesyłać na adres: rpk@uni.lodz.pl.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.