Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Networking w Kolonii – w poszukiwaniu partnerów do projektów w H2020 – zapisy do 7 września

  • Opublikowano: 11 lipca 2016
  • Autor: redakcja

20 września 2016 r. w Konsulacie RP w Kolonii odbędzie się polsko-niemieckie spotkanie „Successful R&I between  North Rhine-Westphalia and Poland – European Networking Event” poświęcone poszukiwaniu partnerów do projektów badawczych i innowacyjnych w ramach programu Horyzont 2020.

Wydarzenie organizowane jest przez Ministerstwo Innowacji, Nauki i Badań Kraju Związkowego Nadrenii Północnej i Westfalii  oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii, Zenit GmbH –  Enterprise Europe Network i Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii.

To już druga edycja. Ubiegłoroczne spotkanie skupiło 80 przedstawicieli świata nauki i przemysłu z Polski oraz Niemiec zainteresowanych nawiązaniem współpracy w ramach Horyzontu 2020.

Tegoroczne wydarzenie dedykowane będzie następującym obszarom tematycznym:

  • Energia i Środowisko
  • Zaawansowana produkcja
  • Technologie informacyjne i komunikacyjne
  • Transport.

Szczegółowe informacje oraz program znajdą Państwo na stronie: http://networking2016-nrw-pl.horizon2020.zenit.de/

Zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu, w szczególności do zaprezentowania swoich ofert współpracy podczas poszczególnych sesji. Wygłoszenie 6-minutowej prezentacji daje możliwość łatwiejszej komunikacji z uczestnikami. Termin zgłaszania prezentacji (call for presentations) upływa 7 września 2016 r.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja na wydarzenie oraz do wygłoszenia prezentacji dostępna na stronie: http://networking2016-nrw-pl.horizon2020.zenit.de/successful-ri/online-registration/

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.