PROGRAMÓW BADAWCZYCH UE

be2016

28 czerwca odbyły się w Brukseli międzynarodowe spotkania partnerskie BioHorizon Brokerage Event 2016 dedykowane dla obszarów Bezpieczeństwa żywnościowego (SC2) i Biotechnologii (KET-B). Wydarzenie organizowane przez konsorcjum projektu BioHorizon (koordynacja KPK PB UE) oraz Komisję Europejską zgromadziło ponad 250 uczestników z 32 krajów. W trakcie wydarzenia odbyło się ponad 430 wcześniej zaplanowanych spotkań partnerskich, które zostały uzupełnione licznymi spotkaniami umówionymi spontanicznie w trakcie przerw networkingowych.

Celem tego wydarzenia było umożliwienie uczestnikom nawiązania współpracy i omówienie potencjalnych planów wspólnego wnioskowania o projekty badawcze w konkursach na 2017 rok w obszarze Bezpieczeństwa żywnościowego i Biotechnologii, które otwarte zostaną 14 października br.

  1. Sustainable Food Security – Resilient and resource-efficient
  2. Rural Renaissance – Fostering innovation and business opportunities
  3. Blue Growth – Demonstrating an ocean of opportunities
  4. Bio-based innovation for sustainable goods and services – Supporting the development of a European Bioeconomy.

Wszystkie profile uczestników spotkania wraz z ich ofertą dostępne są na stronie internetowej projektu BioHorizon.

Ponadto opublikowane zostały również krótkie prezentacje (flash presentation), wygłoszone w trakcie sesji tematycznych przez naukowców i przedstawicieli firm zainteresowanych współpracą w ramach programu Horyzont 2020.

Spotkanie brokerskie BioHorizon Brokerage Event 2016 poprzedzone było dniem informacyjnym. Nagrania wideo oraz prezentacje zostały już udostępnione na stronie internetowej Komisji Europejskiej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z udostępnionymi materiałami, profilami uczestników i bezpośredniego kontaktu z zainteresowanymi.


Podziel się tą wiadomością z innymi:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone