PROGRAMÓW BADAWCZYCH UE

„Jak skutecznie aplikować? Instrument SME” oraz „Jak skutecznie aplikować? Fast Track to Innovation” to dwie najnowsze publikacje Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE przygotowane dla przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania z programu Horyzont 2020 w ramach Instrumentu MŚP (Faza 1 i 2) oraz w ramach Fast Track to Innovation.

Przedsiębiorcy w obu przewodnikach znajdą informacje, kto może aplikować o środki oraz wskazówki, jak przygotować wniosek, realizować projekt, a następnie jak go rozliczyć.

Publikacje opracowali eksperci KPK PB UE. Zespół KPK PB UE stale udziela bezpłatnych konsultacji przedsiębiorcom i wszystkim zainteresowanym, którzy chcą aplikować o środki z Horyzontu 2020.

Przypominamy, że jeszcze w tym roku można składać wnioski w ramach obu inicjatyw. Terminy składania wniosków do Instrumentu MŚP do Fazy 1 upływają: 7 września i 9 listopada, do Fazy 2 13 października. W ramach Fast Track to Innovation wnioski można składać do 25 października.

Zachęcamy do zapoznania się z przewodnikami i zapraszamy na konsultacje.


Podziel się tą wiadomością z innymi:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone