Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

13. Sympozjum Krajowej Rady Koordynatorów Projektów Badawczych UE

  • Opublikowano: 4 listopada 2015
  • Autor: redakcja

Krajowa Rada Koordynatorów Projektów Badawczych UE (www.krab.edu.pl) serdecznie zaprasza do udziału w 13. Sympozjum KRAB, którego współorganizatorem i gospodarzem będzie Narodowe Centrum Badań Jądrowych w Świerku. Sympozjum odbędzie się w dniu 2 grudnia 2015 w godzinach 10:00-17:30. Organizatorzy zapewniają transport uczestników z centrum Warszawy do Świerku i z powrotem.

Stowarzyszenie KRAB ma na celu promocję polskiego uczestnictwa w Programach Ramowych UE, dobrych praktyk profesjonalnego prowadzenia projektów badawczych oraz wymianę doświadczeń z realizacji projektów.

W naszych działaniach staramy się współpracować z administracją rządową, samorządową oraz innymi podmiotami związanymi z realizacją projektów UE.

Celem 13. Sympozjum KRAB jest zapoznanie uczestników z projektami badawczymi prowadzonymi w ramach Horyzontu 2020 i innych Programów EU ze szczególnym uwzględnieniem pozyskiwania i realizacji projektów we współpracy z przemysłem. Spodziewamy się, że w Sympozjum weźmie udział około 100 uczestników. Materiały z poprzedniego Sympozjum KRAB są dostępne na stronie Stowarzyszenia http://krab.edu.pl.

Przewidywana jest m.in. obecność przedstawicieli:

  • Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego
  • Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR)
  • Narodowego Centrum Nauki (NCN)
  • Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE.

Propozycje referatów związanych z tematyką Sympozjum (np. prezentacje projektów finansowanych z Programu H2020) prosimy przesyłać do dnia 15 listopada 2015. Zgłoszenia plakatów i uczestnictwa w Sympozjum przyjmujemy do dnia 24 listopada 2015.

Patronat Honorowy nad Sympozjum objął Marszałek Województwa Mazowieckiego, Adam Struzik.

Zapraszamy do rejestracji na stronie: http://krab13.syskonf.pl/ Uczestnictwo w Sympozjum jest bezpłatne, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.