Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Przewodnik po tematach z ICT (2016-2017) w programie Horyzont 2020

Prace nad technologiami ICT i ich zastosowaniem finansowane są przez Komisję Europejską w ramach wszystkich trzech filarów programu Horyzont 2020. Aby ułatwić potencjalnym wnioskodawcom poruszanie się po tematach związanych z tą tematyką, KE przygotowała przewodnik dla konkursów 2016-2017.

Guide to ICT-related activities in WP2016-17

Szczegółowe opisy poszczególnych tematów znajdują się w odpowiednich Programach Pracy 2016-2017 wstępnie udostępnionych przez KE na stronie:

https://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/en/draft-work-programmes-2016-17

Jeszcze w październiku mają być ogłoszone i opublikowane ostateczne wersje Programów Pracy na Participant Portal, a tym samym otwarte konkursy 2016.

Jednocześnie zwracamy Państwa uwagę, by przy przygotowywaniu wniosków posługiwać się ostateczną wersją Programu Pracy (dla danego obszaru tematycznego), opublikowaną na Participant Portal.

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Kontakty do ekspertów Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE są na naszej stronie w zakładce Kontakt.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.