PROGRAMÓW BADAWCZYCH UE

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego organizuje – we współpracy z Ambasadą Brytyjską i Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych Unii Europejskiej – spotkanie ERC Workshop: How to get the ERC grant? poświęcone indywidualnym i instytucjonalnym aspektom przygotowywania i realizowania grantów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych – ERC.

Spotkanie skierowane jest do naukowców zainteresowanych złożeniem wniosku do ERC w 2015 r. (głównie granty Starting i Consolidator) oraz do decydentów/twórców strategii uczelni i instytutów naukowych mających wpływ na działania administracji. Warsztat ma na celu wsparcie naukowców w jak najlepszym przygotowaniu wniosku aplikacyjnego oraz ułatwienie władzom uczelni i instytutów stworzenia kompetentnego zaplecza organizacyjnego, przyjaznego badaczom i sprzyjającego pozyskiwaniu grantów ERC oraz ich sprawnemu zarządzaniu.

Spotkanie – w języku angielskim, bez tłumaczenia – odbędzie się 11 grudnia br. w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN w Warszawie, przy ul. Pawińskiego 5B.

Program i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie wydarzenia.

Ta wiadomość jest ważna do 2014-12-10


Podziel się tą wiadomością z innymi:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone