Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

XI Sympozjum Krajowej Rady Koordynatorów Projektów Badawczych UE (KRAB)

  • Opublikowano: 17 października 2014
  • Autor: redakcja

Poniższy wpis jest wpisem archiwalnym

Krajowa Rada Koordynatorów Projektów Badawczych UE zaprasza do udziału w XI Sympozjum KRAB. Sympozjum odbędzie się 13 listopada 2014 r., w Katowicach.

W trakcie Sympozjum zostaną zaprezentowane m.in. osiągnięcia polskich zespołów badawczych w 7. Programie Ramowym UE, narzędzia wsparcia dla polskich zespołów badawczych startujących w konkursach Programu HORYZONT 202. Zaplanowana jest też dyskusja nad barierami Programu HORYZONT 2020 w Polsce.

Przewidziano wystąpienia doświadczonych naukowców i przedsiębiorców, którzy z sukcesem realizują projekty badawcze UE oraz ekspertów ds. programów UE.Swój udział potwierdzili prof. dr hab. Włodzisław Duch, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego i dr inż. Zygmunt Krasiński, Dyrektor Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania tytułów referatów i plakatów, które będzie można zaprezentować na specjalnej sesji.

Pełna informacja i rejestracja na stronie: http://krab2014.syskonf.pl/

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.