Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

H2020 Coordinators’ Day – kolejne szkolenie dla koordynatorów

  • Opublikowano: 2 października 2014
  • Autor: redakcja

Poniższy wpis jest wpisem archiwalnym

Komisja Europejska po raz drugi organizuje spotkanie Horizon 2020 Coordinators’ Day. Podobnie jak wrześniowe szkolenie, jest ono przeznaczone przede wszystkim dla koordynatorów wniosków, które zostały pozytywnie ocenione. Jeśli będą wolne miejsca możliwy jest udział pozostałych zainteresowanych. Celem tego spotkania jest zaprezentowanie szczegółowych informacji dotyczących przygotowania i podpisania umów.

Szkolenie odbędzie się w Brukseli 13 października 2014 r. w  godzinach od 9.30 do 17.00.

Rejestracja i szczegóły spotkania są dostępne na stronie internetowej: https://ec.europa.eu/digital-agenda/events/cf/h2020-coordinators-day-2/register.cfm

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń, a pierwszeństwo będą mieli koordynatorzy wniosków zaproszeni do podpisania umowy o dofinansowanie. Rejestracja potrwa do 8 października 2014 r.

Organizatorzy zapewniają możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu on-line; kilka dni przed szkoleniem zostaną opublikowane szczegóły dotyczące transmisji.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.