PROGRAMÓW BADAWCZYCH UE

Komisja Europejska po raz drugi organizuje spotkanie Horizon 2020 Coordinators’ Day. Podobnie jak wrześniowe szkolenie, jest ono przeznaczone przede wszystkim dla koordynatorów wniosków, które zostały pozytywnie ocenione. Jeśli będą wolne miejsca możliwy jest udział pozostałych zainteresowanych. Celem tego spotkania jest zaprezentowanie szczegółowych informacji dotyczących przygotowania i podpisania umów.

Szkolenie odbędzie się w Brukseli 13 października 2014 r. w  godzinach od 9.30 do 17.00.

Rejestracja i szczegóły spotkania są dostępne na stronie internetowej: https://ec.europa.eu/digital-agenda/events/cf/h2020-coordinators-day-2/register.cfm

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń, a pierwszeństwo będą mieli koordynatorzy wniosków zaproszeni do podpisania umowy o dofinansowanie. Rejestracja potrwa do 8 października 2014 r.

Organizatorzy zapewniają możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu on-line; kilka dni przed szkoleniem zostaną opublikowane szczegóły dotyczące transmisji.

Ta wiadomość jest ważna do 2014-10-13


Podziel się tą wiadomością z innymi:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone