Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zdrowie, H2020 – spotkanie brokerskie w Brukseli


Zapraszamy na międzynarodowe spotkanie brokerskie, które odbędzie się dnia 4 lipca 2019r. w Brukseli, a dotyczyć będzie konkursów 2020 w wyzwaniu społecznym 1 Horyzontu 2020: Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan. Spotkanie brokerskie organizowane jest przez projekt CSA Health NCP Net 2.0  – sieć punktów kontaktowych ds. Zdrowia H2020.

Tak jak w poprzednich latach (będzie to 4 spotkanie organizowane przez projekt HNN2.0 w Brukseli) spodziewamy się dużego zainteresowania, tak więc miejsca mogą zostać wyczerpane w ciągu ok. 2 tygodni. Zainteresowanych prosimy o jak najwcześniejsze zgłaszanie się. Rejestracja będzie otwarta 29 kwietnia na stronie spotkania brokerskiego.

Spotkanie brokerskie jest skierowane do szerokiego grona przedstawicieli przedsiębiorstw (w tym MŚP), uniwersytetów, organizacji badawczych, sektora publicznego, organizacji pozarządowych i innych podmiotów z Europy i spoza niej, zainteresowanych wymianą nowych pomysłów, poszukiwaniem partnerów do współpracy w ramach obszaru ZDROWIE H2020 do konkursów roku 2020.

Uczestnicy mają możliwość:

  • Uzyskać wszystkie potrzebne informacje na temat składania wniosków w ramach programu prac “Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan”.
  • Zaprezentować swój innowacyjny pomysł na projekt lub swoje kompetencje przed międzynarodową publicznością i poznać rozwiązania i technologie innych uczestników.
  • Poznać potencjalnych partnerów z Europy i spoza niej i wspólnie budować konsorcjum.

Spotkanie poprzedzone będzie dniem informacyjnym organizowanym przez Komisję Europejską, 3 lipca 2019 w Brukseli.

Przedstawiciele KE omówią tematykę nadchodzącego konkursu, którego budżet na badania i innowacje to ok. 650 mln euro. Konkurs ukierunkowany będzie na:

  • Personalizowaną medycynę i opiekę zdrowotną
  • Choroby zakaźne i poprawę zdrowia na świecie
  • Innowacyjne i zrównoważone systemy opieki zdrowotnej
  • Wpływ (i zrozumienie) roli środowiska naturalnego (w tym zmian klimatu) dla zdrowia i dobrego samopoczucia
  • Cyfrowa transformacja
  • Bezpieczeństwo cybernetyczne w opiece zdrowotnej

Udział w dniu informacyjnym (KE) 3 lipca i w spotkaniu brokerskim (HNN2.0) 4 lipca jest bezpłatny.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.