Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Własność intelektualna w sektorze farmaceutyczno-medycznym: Czy jesteśmy innowacyjni?

Data i czas:
29/10/2018
Miejsce:
Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej
Organizator
Inny, Urząd Patentowy RP

W imieniu  Urzędu Patentowego RP  zapraszamy Państwa do udziału w seminarium:

„Własność intelektualna w sektorze farmaceutyczno-medycznym: Czy jesteśmy innowacyjni?”

Seminarium odbędzie się w dniu 29 października br. w godzinach 10.15-14.00 w siedzibie Urzędu Patentowego RP w Warszawie. 

Termin zgłoszenia  e-mail do  22 października br.  na  adres dorota.szlompek@uprp.gov.pl następnie rejestracja będzie na stronach Urzędu Patentowego RP. 

Podczas seminarium zostanie zaprezentowany najnowszy raport Urzędu Patentowego RP i Światowej Organizacji Własności Intelektualnej nt. innowacyjności polskiego sektora farmaceutyczno-medycznego. Zostaną przedstawione zawarte w nim wyniki analiz ekonomicznych oraz analityki patentowej dotyczące sektora zdrowia w Polsce, a także interesujące wnioski z indywidualnych wywiadów pogłębionych przeprowadzonych wśród ponad 40 polskich przedsiębiorstw z sektora farmaceutyczno-medycznego. W ostatniej części seminarium przewidziany jest panel ekspercki i dyskusja z udziałem zaproszonych gości.

 

W razie wszelkich pytań można  kontaktować się pod numerem tel.: +48 22 57 90 098 lub +48 22 57 90 644.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.