Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty: wniosek do ERC krok po kroku

Data i czas:
06/02/2020  09:00 - 12:30
Miejsce:
Politechnika Wrocławska, WCTT
Organizator
Inny, Biuro Doskonałości Naukowej PAN

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na szkolenie pt. „Wymiana pracowników w projektach RISE Horyzont 2020”, które odbędzie się  6 lutego 2020 r. we Wrocławiu.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zamierzających złożyć wniosek projektowy RISE (Marie Skłodowska-Curie – Research and Innovation Staff Exchange)  do programu Horyzont 2020. Projekt RISE dotyczy wymiany pracowników zajmujących się badaniami i innowacjami, którzy pracują w różnych krajach i sektorach. Celem projektu jest rozwój kariery pracowników, wymiana wiedzy i pomysłów przynoszących nowe rozwiązania, produkty i usługi oraz rozwój innowacji. W projekcie mogą brać udział naukowcy, w tym doktoranci oraz kadra zarządzająca, administracyjna i personel techniczny.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Termin: 6 lutego 2020 r.

Miejsce: Politechnika Wrocławska, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, sala nr 12 (I piętro), ul. Smoluchowskiego 48 we Wrocławiu

Agenda

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o rejestrację online na stronie www.rpk.wroclaw.pl (zakładka Szkolenia).

Dodatkowe informacje rpk@pwr.edu.pl , tel. 71 320 41 96, 71 320 21 89.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.