Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty Twinning we Wrocławiu

Data i czas:
28/03/2017  10:00 - 15:00
Miejsce:
Politechnika Wrocławska, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii
Sala:
---
Organizator
KPK PB UE
Współorganizator
Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE

Zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach poświęconych instrumentowi Twinning finansowanego w ramach pakietu Upowszechnianie doskonałości i zapewnienie szerszego uczestnictwa.

Warsztaty odbędą się 28 marca w Regionalnym Punkcie Kontaktowym Programów Badawczych UE Politechnika Wrocławska Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, ul. Smoluchowskiego 48 we Wrocławiu, w godzinach 10:00 – 15:00

Program Twinning – ma na celu znaczne wzmocnienie w określonej dziedzinie badań rozwijającej się instytucji poprzez nawiązanie współpracy z co najmniej dwiema innymi instytucjami, które w tym obszarze mają wiodącą pozycję na poziomie międzynarodowym. Twinning to rodzaj współpracy sieciowej, rozwijanej w oparciu o przedstawioną strategię rozwoju.

Warsztaty poświęcone będą konkursowi WIDESPREAD-05-2017
Otwarcie naboru – 11.05.2017
Termin ostatecznego zgłaszania projektów – 15.11.2017
Wartość projektu – do 1 miliona euro
Okres realizacji projektu – do 3 lat

Podczas spotkania przedstawimy szczegóły konkursu, zasady aplikowania oraz najlepsze praktyki przygotowania i realizacji projektów.

Zapraszamy do rejestracji!

Rejestracja

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.