Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty: Jak napisać dobry wniosek do Instrumentu MŚP i odnieść sukces

Data i czas:
11/01/2019  09:30 - 15:00
Miejsce:
Przestrzeń from Facebook
Organizator
KPK PB UE

Serdecznie zapraszamy na warsztaty poświęcone przygotowywaniu wniosku do Instrumentu MŚP – mechanizmu wsparcia w programie Horyzont 2020, skierowanego wyłącznie do małych i średnich przedsiębiorstw.

Celem Instrumentu MŚP wsparcie w przekształcaniu wypracowanych w laboratoriach rozwiązań w produkty i usługi gotowe do wprowadzenia na rynek. Instrument składa się z trzech faz:

  1. Studium wykonalności (ocena potencjału technicznego i komercyjnego produktu/ usługi/ technologii będącej przedmiotem projektu),
  2. Realizacja – od koncepcji do rynku (prowadzenie prac rozwojowych, doprowadzających innowację do momentu gotowości do komercjalizacji),
  3. Coaching i usługi wsparcia biznesu.

Warsztaty będą dotyczyć fazy 1 i 2. Uczestnicy spotkania zapoznają się m.in. z zasadami ubiegania się o wsparcie z Instrumentu, strukturą wniosku o dofinansowanie oraz wskazówkami dotyczącymi poszczególnych jego części.

Materiały:

Agenda_1
SME Instrument- wstep
Oferta EEN
Model Business Canvas 
Dobre praktyki we wnioskach do Instrumentu MSP

Biznes plan innowacyjnego przedsiewziecia

Rejestracja

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.