Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Od H2020 do Horyzontu Europa – jak wybierane są najlepsze projekty? Dowiedz się! Zostań ekspertem oceniającym

Data i czas:
16/12/2019  12:00 - 15:30
Miejsce:
Politechnika Gdańska, Gmach Główny, Sala 300
Sala:
sala 300
Organizator
RPK Region Północny

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej zaprasza na szkolenie pt.  Od HORYZONTU 2020 do HORYZONTU EUROPA.  W jaki sposób wybierane są najlepsze projekty? Dowiedz się! Zostań ekspertem oceniającym!”, które odbędzie się  16 grudnia 2019 r. w godzinach 12.00 – 15.30 na Politechnice Gdańskiej w Gmachu Głównym, sala 300.

Celem szkolenia jest przekazanie informacji o nowym programie Horyzont Europa, który jest kolejnym po Horyzoncie 2020 programem ramowym Komisji Europejskiej finansującym badania i innowacje w Europie.

Przekazane zostaną informacje o założeniach, strukturze i zasadach programu Horyzont Europa, a także o podobieństwach i różnicach pomiędzy Horyzontem 2020 i Horyzontem Europa.

Komisja Europejska w ciągłym naborze poszukuje nowych osób oceniających wnioski do programu Horyzont 2020 oraz programu Horyzont Europa. Szkolenie odpowie na pytania: jakie są warunki i możliwości pracy eksperta, a także jak wygląda praca eksperta.

Szkolenie poprowadzą pracownicy RPK PR UE Renata Downar-Zapolska i Magdalena Urbanowicz.  Swoimi doświadczeniami z pracy eksperta podzieli się pan profesor Maciej Bagiński.

Formularz zgłoszeniowy oraz program szkolenia znajduje się na  stronie.

Kontakt: joabaum@pg.edu.pl, 58 348 65 20″

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.