PROGRAMÓW BADAWCZYCH UE
Wczytuję mapę...

Data/Czas / Date/Time: 21/06/2017
9:45 - 14:00

Miejsce / Place: Uniwersytet Gdański sala: Nowy Rektorat, Sala 411

Kategorie tematyczne / Thematic categories:

Rodzaj wydarzenia / Type of event: Szkolenie

Organizator / Organizer: RPK Region Północny

Współorganizator / Co-organizer: Biuro Zarządzania Projektami Rozwojowymi Uniwersytetu Gdańskiego

Biuro Zarządzania Projektami Rozwojowymi Uniwersytetu Gdańskiego oraz Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej zapraszają na szkolenie „Rozwój kariery naukowej i potencjału badawczego zespołu w ramach programu UE HORYZONT 2020”. Szkolenie odbędzie się w środę, 21 czerwca 2017 r. o godz. 9:45 w nowym rektoracie w sali 411 (Gdańsk ul. Bażyńskiego 8).

Głównym celem szkolenia jest przybliżenie zagadnień związanych z Programem Ramowym Horyzont 2020. W trakcie szkolenia będzie można uzyskać informacje na temat możliwości rozwoju zarówno indywidualnej kariery naukowej, jak i potencjału badawczego zespołu. Ponadto poruszone zostaną kwestie aktualnych konkursów i ubiegania się o bycia ekspertem.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie Biura Zarządzania Projektami Rozwojowymi Uniwersytetu Gdańskiego.


Podziel się tą wiadomością z innymi:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone