Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szkolenie: Nowe możliwości finansowania dla przedsiębiorstw w programie Horyzont 2020

Data i czas:
22/11/2019  10:30 - 14:30
Miejsce:
Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Sala:
12.13
Organizator
RPK Region Północny, Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Współorganizator
Enterprise Europe Network

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE, Regionalny Ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zapraszają na szkolenie pt. “Nowe możliwości finansowania dla przedsiębiorstw w programie Horyzont 2020”, które odbędzie się w dniu 22 listopada br. w godzinach 10:30 do 14:30 w Agencji Rozwoju Pomorza S.A. w Gdańsku.

Szkolenie poświęcone będzie możliwościom finansowania dla przedsiębiorców w programie Horyzont 2020.

Głównym celem spotkania jest przedstawienie zasad uczestnictwa dla przedsiębiorstw w programie HORYZONT 2020 oraz zaprezentowanie nowych inicjatyw Europejskiej Rady ds. Innowacji (EIC), w tym konkursów pilotażowych EIC Accelerator, Fast Track to Innovation i EIC Pathfinder.

Dowiedzą się Państwo również jakie są statystyki udziału przedsiębiorstw z Polski i Regionu w programie Horyzont 2020, jak zostać ekspertem Komisji Europejskiej oraz jakie wsparcie innowacyjnym MŚP oferuje Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” Gdańsk.

Szkolenie jest organizowane w ramach XII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP) na Pomorzu.

Program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie ARP S.A.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.