PROGRAMÓW BADAWCZYCH UE
Wczytuję mapę...

Data/Czas / Date/Time: 06/09/2019
10:00 - 14:00

Miejsce / Place: Politechnika Gdańska sala: 300

Kategorie tematyczne / Thematic categories:

Rodzaj wydarzenia / Type of event:

Organizator / Organizer: KPK PB UE

Współorganizator / Co-organizer: Biuro Zarządzania Projektami Rozwojowymi Uniwersytetu Gdańskiego

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE przy Politechnice Gdańskiej (RPK) wspólnie z Biurem Zarządzania Projektami Rozwojowymi Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na szkolenie pn. „Finansowanie międzynarodowych projektów badawczych z zakresu nauk społecznych – HORYZONT 2020″. Spotkanie odbędzie się w dniu 6 września 2019 r. w godz. 10.00 – 14.00 w Rektoracie Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Jana Bażyńskiego 8, sala 411.

Podczas wydarzenia przedstawione zostaną zagadnienia związane z tematyką planowanych konkursów programu HORYZONT 2020 w obszarach:

  • Filar Wyzwania Społeczne: Wyzwanie Społeczne (SC6) Europa w zmieniającym się świecie – integracyjne, innowacyjne i refleksyjne społeczeństwa
  • Działanie horyzontalne: Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa (SWAFS)

Szkolenie prowadzić będą eksperci RPK, którzy odpowiedzą na pytania uczestników podczas konsultacji. Dla uczestników przewidziany jest poczęstunek.

AGENDA SZKOLENIA

Rejestracja na szkolenie, poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie RPK PR UE, trwa do dnia 3 września 2019 r., do godz. 15.00.

Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się na wydarzenie.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt w sprawie szkolenia: joabaum@pg.edu.pl


Podziel się tą wiadomością z innymi:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone