Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szkolenie dedykowane.

Data i czas:
13/10/2015  09:30 - 17:00
Miejsce:
IPPT
Sala:
Aula im. Wacława Olszaka
Organizator
KPK PB UE
Współorganizator
Komisja Europejska

HORYZONT 2020.

ZASADY FINANSOWANIA PROJEKTÓW.

13 października 2015

Szkolenie w Polsce odbywa się w ramach „Communication Campaign”, przeprowadzanej przez Komisje Europejską w poszczególnych krajach. Poświęcone jest omówieniu i wyjaśnieniu zasad związanych z finansowaniem i rozliczaniem projektów H2020. Adresatem szkolenia są przede wszystkim służby finansowo-administracyjne zajmujące się zarządzaniem i rozliczaniem projektów z instytucji aktywnych w Programach Ramowych. Akcja ma służyć zapobieganiu popełniania błędów w projektach H2020. Znaczna część spotkania poświęcona zostanie omówieniu kosztów wynagrodzeń, jako że w przypadku polskich beneficjentów ta kategoria kosztów wywołuje najwięcej pytań i wątpliwości.

Szkolenie będzie przeprowadzone w języku angielskim, nie będzie zapewnione tłumaczenie na język polski.

DZIĘKUJEMY tym z Państwa, którzy przesłali do nas pytania związane z kwestiami finansowymi występującymi przy realizacji projektów H2020. Zostały one przekazane prelegentom z Komisji Europejskiej, by mogli się z nimi zawczasu zapoznać i ewentualnie skonsultować odpowiedzi w ramach służb komisyjnych. Poniżej znajdą Państwo listę pytań , które zostały przekazane do Komisji Europejskiej.

Osoby do kontaktu:

Barbara Trammer     Barbara.trammer@kpk.gov.pl

Bartosz Majewski     Bartosz.majewski@kpk.gov.pl

 

AGENDA_13.10.2015

PREZENTACJA_H2020_MGA_Campaign_Poland

Pytania od uczestników przesłane do KE

 

SZKOLENIE ZA ZAPROSZENIEM

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

 

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.