Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

ŚWIAT POD OBCASEM – XI konferencja z cyklu Kobiety w Nauce i Biznesie

Data i czas:
08/03/2019  09:30 - 14:00
Miejsce:
Politechnika Krakowska
Sala:
konferencyjna KOTŁOWNIA
Organizator
RPK Region Południowy
Współorganizator
Europe Direct Kraków

Czy kariera w nauce i biznesie ma płeć? Jak postrzegany jest wkład kobiet w procesy innowacyjne? Jaką rolę pełnią panie w zespołach badawczych? Czy kobiety potrafią właściwie ocenić swój wpływ na kreowanie innowacji?

Zapraszamy na XI edycję konferencji z cyklu Kobiety w Nauce i Biznesie – “Świat pod obcasem”.

Po raz kolejny zaprezentują się wspaniałe kobiety realizujące się w pracy naukowej i biznesowej. Nasi specjalni goście przedstawią m.in. narzędzia rozwoju karier kadry akademickiej w świetle Ustawy 2.0. Będą przedstawione także możliwości finansowania badań i stypendiów w nowych konkursach Narodowego Centrum Nauki.

Chcemy również, aby konferencja stała się okazją do wymiany doświadczeń, dlatego zachęcamy Państwa do aktywnego udziału w dyskusji panelowej pt.: “Czy kariera w nauce i biznesie ma płeć?”. Dyskusja będzie opierała się o pierwsze wyniki projektu Gender Equality in Engineering through Communication and Commitment (GEECCO) finansowanego z programu Horyzont 2020.
Więcej na temat projektu GEECCO

REJESTRACJA I SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Świat pod obcasem

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.