Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Seminarium „Patent na sukces”

Data i czas:
05/04/2018  09:00 - 15:00
Miejsce:
Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska
Sala:
KOTŁOWNIA
Organizator
Inny, Urząd Patentowy RP
Współorganizator
RPK Region Południowy

RPK Region Południowy  wraz z Urzędem Patentowym RP serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w seminarium regionalnym pt. „Patent na sukces”, dotyczącym szeroko rozumianej problematyki własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem przedmiotów własności przemysłowej.

Seminarium ma za zadanie przybliżyć temat ochrony własności intelektualnej, w szczególności możliwości ochrony wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych i znaków towarowych na konkurencyjnych rynkach.

Eksperci w przystępny sposób przedstawią między innymi zagadnienia dotyczące zarządzania dobrami niematerialnymi w uczelni i przedsiębiorstwach oraz możliwości uzyskania wspólnych praw do rozwiązań powstających w ramach współpracy uczelni z przedsiębiorstwami.

Seminarium adresowane jest w szczególności do przedstawicieli świata nauki, przedsiębiorców, przedstawicieli otoczenia biznesu oraz pełnomocników przed Urzędem Patentowym.

WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ REJESTRACJA

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.